آنچه کارشناسان درباره بسته بندی لوازم منزل نمی گویند و چگونه بر شما تأثیر می گذارد

کارگر حمل بار در تهران.حمل بار به تمام مناطق تهران و شهرستان باربری تهران بسته بندی اثاثیه منزل.اعزام خاور وکارگر جهت جابجایی اثاثیه منزل و لوازم خانه.اعزام کارگر ماهر جهت حمل بار اسباب کشی.کارگرحمل اثاثیه منزل ولوازم اداری وتجاری با آرام بار.بهترین باربری در تهران درامور جابجایی اثاثیه منزل. باربری شهرک غرب-باربری تجربش-باربری قیطریه-باربری شمیرانات-باربری فرمانیه -باربری نیاوران-باربری الهیه -باربری جردن-باربری فرشته-باربری زعفرانیه-باربری ولنجک.بسته بندی اثاثیه منزل. باربری تهران (آرام بار).بسته بندی اثاثیه در تهران. بسته بندی حرفه ای اثاثیه منزل، ادارات و شرکتها در شمال تهران، غرب تهران، مرکز تهران و جنوب تهران. وانت بار تهران.وانت بارارزان در تهران .وانت تلفنی تهران.خاور حمل بار تمام نقاط تهران . ارسال کارگر بسته بند (آقا و خانم) به تمامی نقاط تهران.

آنها را داخل کیسه نایلون بستهبندی کرده، روی وسیله بچسبانید و یا جداگانه با برچسبی که روی آن اسم وسیله را نوشتهاید، کنار وسایل مشابه قرار دهید. دیگر مجبور نیستید لباسها را از چوبلباسی بیرون آورده، آنها را یک به یک تا کرده، داخل کارتن قرار دهید. نگذارید نوارچسب مدت طولانی روی دراور باقی بماند و چسب زدن را در آخرین لحظه جابهجایی انجام دهید. لیبل را در اطراف جعبه بزنید نه روی آن. برای داشتن کارتن خیلی محکم، ته جعبه بین درزها را نوارچسب بزنید. اگر در داشتن کارتن خالی محدودیت دارید یا انتقال وسایل دراور به کارتن برایتان مشکل است، در صورتی که داخل کشوها وسایل شکستنی نیست، بگذارید وسایل داخل کشو باقی بماند. فقط کافیست نخ را بکشید تا در کارتن راحت باز شود. بسته بندی کارتن این شرکت بگونه ای است که مشخصات داخل کارتن، روی آن نوشه می شود و در مقصد در جای خود قرار می گیرد. چون موقع باز کردن کارتن، وسایل با هم قاطی شده، باعث گیجشدن شما میشود و تفکیک آنها کار سختی است.از حوله و دستمالها برای محکم ماندن وسایل در جای خود و سر نخوردن آنها استفاده کنید.

هنگام اسبابکشی هیچ چیز ناراحتکنندهتر از باز شدن کارتن، ریختن وسایل و صدای شکستن بشقابهای چینی نیست. بسته بندی خوشخواب و فرش با استفاده از سلفون و نایلونهای مخصوص فرش و خوشخواب. هنگام بستن کارتنها از ریسمان استفاده کنید. بسته بندی انواع شیشه و تابلو با استفاده از انواع ضربه گیر و کارتن. را دیده اند. مخصوصا باز و بسته کردن، درهای انواع ساید بای ساید. این کار ممکن است کمی وقتگیر باشد ولی هنگام باز کردن جعبه نیازی به کاتر یا وسیله تیز نخواهید داشت. رفتن به سراغ هر جعبه و باز کردن و اطلاع از داخل آنها و این که هر جعبهای در کدام اتاق قرار بگیرد، کار فوقالعاده سختی است. با توجه به نوع وسایل، آنها را داخل روزنامه بپیچید.

به راحتی آنها را با همان شکل بدون چروک شدن داخل کارتن بگذارید. این کارتنها ( کارتن های رگال دار ) دارای رختآویز و جالباسی بوده، بهراحتی میتوان لباسها را داخل آنها آویزان کرد. بنابر این قبلا آنها را جدا کرده، بستهبندی و برچسب بزنید. در مرحله بعد، نوارچسب را عمود بر چسب قبلی بزنید. پس زرنگ باشید و هر کارتن را لیبل بزنید. اگر محتویات داخل کارتنها را مشخص نکنید، زمان ورود به خانه جدید، جای قرار دادن هر جعبه مشخص نخواهد بود. پس بهتر است قبل از پر کردن کارتنها با وسایل باارزش با مهارت بستهبندی آشنا شوید. از دیگر مواردی ضروری دیگری که سهل انگاری در آن موجب ایجاد خسارت و یا هزینه های اضافی میگردد تهیه لیست بسته بندی می باشد . یکی از مهمترین شاخص های حمل و نقل بین المللی” بسته بندی بار” می باشد که هرگونه سهل انگاری و یا رعایت نکردن استانداردهای لازم ممکن است موجب آسیب دیدگی کالا گردیده و نهایتا” علاوه بر خسارتهای وارد شده به کالای مورد نظر سایر هزینه های جانبی و نیز هزینه کرایه حمل بار به خسارتهای فوق اضافه گردد. این روش را در مورد تابلوها، قاب عکسها و آینهها هم به کار ببرید.

در مورد ارسال کالاهای تجاری و بعضا در مورد ارسال لوازم شخصی، اینویس و یا فاکتور که نشان دهنده ارزش کالا می باشد جهت ارائه به گمرکات در طول مسیر و همچنین جهت ترخیص محموله در گمرک مقصد مورد بسته بندی وسایل منزل نیاز می باشد. در زمینه تهیه اینویس می توانید با کارشناسان این شرکت تماس گرفته و راهنمایی لازم را دریافت نمایید. بعد از پر شدن کارتن، در آن را بسته، روی آن نوارچسب زده، کنارههای کارتن را برچسب بزنید. به هنگام بازرسی محموله ضمن تهیه لیست اولیه از لوازم ارسالی با توجه به حساسیت و ارزش کالا نسبت به تعیین نوع حمل (زمینی، دریایی و هوایی) و نیز نوع بستهبندی (جعبه چوبی، کارتن، نایلون حبابدار، گونی، صندوق فلزی، پالت و…) اقدام نموده و انجام تمامی امور لازم در اسرع زمان ممکن و در محل صورت می گیرد. لطفا”، جهت دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام هزینه بسته بندی و هزینه فریت بار و حمل و ارسال هوایی بار، ارسال دریایی بار از ایران به آمریکا (لس آنجلس، نیویورک، واشنگتن)، کانادا (تورنتو، ونکوور، مونترال، کلگری، ادمونتون)، اروپا (آلمان، استکهلم، هلند)، استرالیا (سیدنی، ملبورن، آدلاید، پرت، بریزبن)، آفریقا، کشورهای همسایه (ترکیه، عراق، گرجستان، ارمنستان)، کشورهای آسیای میانه و خاور دور، با شماره پنج رقمی ۵۴۴۱۳ و یا سایر شماره های ۸۸۵۵۲۳۰۱، ۸۸۵۵۷۵۸۶ و ۰۹۱۲۳۴۳۱۶۲۷ تماس بگیرید و برای سایر راههای ارتباطی اینجا کلیک نمایید.

میتوانید روی لیبل، اتاق مورد نظر، محتویات جعبه و این که مربوط به کدامیک از اعضاء خانواده است را بنویسید. با یک فلش قسمت روی جعبه را مشخص کنید. برای مثال داروها را با وسایل ریز آشپزخانه داخل یک جعبه نگذارید. زیرا پایه ی یک جابجایی می باشد. بسته بندی اثاثیه منزل یکی از سه مرحله مهم در یک جابجایی می باشد. با توجه به قوانین وضع شده جهت ترخیص کالا در بسیاری از کشورهای اروپایی ، آمریکا ، کانادا و استرالیا تمامی لوازم ارسالی بویژه بسته بندی های ساخته شده از چوب خام ، پالت و سایر مصنوعات چوبی می بایست در مبداء و با رعایت شرایط خاص توسط گاز و یا قرصهای مخصوص و در درجه حرارت و مدت زمان معین سمپاشی گردیده و گواهی سمپاشی (FUMIGATION CERTIFICATE) توسط شرکتهای دفع آفات نباتی معتبر و مجاز صادر گردد. بهترین بستهبندی زمانیست که وسایل در جای خود با کمک چیزهای دیگر ثابت بوده، از فرو ریختنشان جلوگیری کنیم. لازم به ذکر است، عدم انجام امور سمپاشی با (و) نداشتن گواهی معتبر منجر به پرداخت جریمه های سنگین در مقصد گردیده و بعلاوه هزینه قرنطینه و انجام امور سمپاشی نیز به هزینه های فوق اضافه می گردد. لذا مفتخریم با بکارگیری کادری مجرب و کار آزموده توانسته ایم بهترین و با کیفیت ترین امکانات لازم جهت بسته بندی لوازم منزل و کالای صادراتی شما را با کمترین هزینه ممکن فراهم آوریم .

پس از رویت محموله ، نوع بسته بندی مورد نیاز متناسب با نحوه حمل (زمینی، دریایی و هوایی) توسط کارشناس مربوطه پیشنهاد می گردد و پس از برآورد نهایی تمامی هزینه های جاری شامل بسته بندی ، بارگیری، حمل و نقل وسایر هزینه های جانبی بصورت کتبی از طرف شرکت به صاحب کالا اعلام و پس از اخذ تایید نهایی از سوی صاحب کالا ؛ هماهنگی های لازم جهت ارسال لوازم بسته بندی و در صورت نیاز ساخت جعبه چوبی و سایر مراحل رزرو کانتینر و.. صورت خواهد گرفت . تمامی لوازم بسته بندی شده می بایست علاوه بر شماره گذاری به صورت کامل و دقیق در لیست جداگانه جهت ارائه به گمرک مبداء آماده گردیده و نسخه ترجمه لاتین آن برای ارائه به گمرک مقصد ضروری بوده و تمامی مراحل بسته بندی و تهیه لیست توسط عوامل این شرکت انجام و در اختیار صاحب کالا قرار خواهد گرفت. کارشناسان شرکت کشتیرانی ابتکار ترابر پارسا به صورت “رایگان” در تمامی روزهای هفته آماده بازدید و کارشتاسی از لوازم ارسالی شما بوده و با یک تماس تلفنی در اسرع وقت در محل شما حاضر خواهند بود . درست است که در این مدت دیدن کارتنها در گوشه خانه چندان خوشایند نیست ولی با این کار یکی دو هفته مانده تا جابهجایی استرس نخواهید داشت.

منتظر نشوید تا هفته آخر برسد و بعد شروع به جمع کردن وسایل کنید. بسیاری از وسایل که تا زمان اسبابکشی نیازی به آنها ندارید را چند ماه زودتر جمع کنید (مانندلباسهای فصل بعد، وسایل مخصوص تعطیلات، ظروف کریستال، ظرفهای پایهدار مخصوص عید و کتابهایی که قبلا خواندهاید و تا دو ماه آینده قصد خواندن دوباره آن را ندارید). موقع بستهبندی ظرفهای بلور، ظروف سنگینتر را ته گذاشته و ظرفهای کوچک و ظریف را رو قرار دهید تا در صورت باز شدن جعبه موقع جابهجایی احتمال شکستن آنها کمتر باشد. حتی میتوانید آنها را به صورت دلخواه بر اساس رنگ، ضخامت یا فصل تقسیمبندی کنید و هنگام ورود به خانه جدید، بهراحتی از کارتن در آورده، سریع و بدون زحمت در کمد قرار دهید.

مطالب مرتبط