آهن آلات منصورزاده عرضه مستقیم میلگرد نیشابور | fooladiha

شما می‌توانید وزن و قیمت میلگرد نیشابور در طول ۶ متر را نیز در این صفحه محاسبه کنید. خواص مکانیکی میلگرد نیشابور، از جمله حداقل تنش تسلیم و حداقل مقاومت کششی، برای دو نوع میلگرد آجدار مارپیچ و آجدار جناغی متفاوت است. به‌عنوان مثال، حداقل مقاومت کششی برای میلگرد آجدار مارپیچ 500 N/mm2 و برای میلگرد آجدار جناغی 600 N/mm2 است. همچنین حداقل تنش تسلیم برای میلگرد آجدار مارپیچ 240 N/mm2 و برای میلگرد آجدار جناغی 400 N/mm2 است.

به همین راحتی خرید کنید

علامت اختصاری حک شده بر بدنه میلگرد نیشابور KSC است که نشان‌دهنده اصالت خرید لوله فلزی آب محصول است. میلگرد نیشابور جزو مرغوب‌ترین میلگردهاست که برای تولید آن از مواد اولیه مرغوب استفاده شده و در برابر آتش‌سوزی و فشار مقاومت بالایی دارد. وزن میلگرد ۱۴ نیشابور حدود ۱۴.۵ کیلوگرم است که در قیمت نهایی خرید آن تاثیرگذار است. هزینه حمل و نقل میلگرد نیشابور بر عهده مشتری بوده و بر اساس وزن میلگرد خریداری شده، محاسبه می‌شود.

  • بنابراین میلگرد آجدار سازه های مستحکم تری نسبت به میلگرد ساده به ما تحویل می دهد.
  • از سوی دیگر امروزه اغلب شرکت های بازرگانی،فروشگاه آنلاین هم دارند که این امر در سال های اخیر موجب پیشرفت در شرایط خرید آهن شده است.
  • امروزه آهن در بسیاری از صنایع ازجمله ساختمان سازی،خودروسازی،لوازم خانگی،زیرساخت ها،الکترونیک،حمل ونقل،سیستم های انرژی،تجهیزات پزشکی و ابزارسازی کاربرد دارند.

مییلگرد نیشابور جز دسته ی میلگرد های سبک به شمار می رود و یکی از پر تقاضا ترین میلگرد های بازار است. در این مقاله توضیحاتی کامل در مورد این کارخانه و محصولات آن ارائه خواهیم کرد تا بتوانید با آگاهی کامل این محصول را خریداری کرده و از ویژگی‌ها منحصر به فرد آن در پروژه‌های عمرانی خود استفاده کنید. در واقع میلگرد نیشابور علاوه‌بر آرماتوربندی برای دیگر بخش‌های یک سازه مورد استفاده قرار می‌گیرد. امروزه آهن در بسیاری از صنایع ازجمله ساختمان سازی،خودروسازی،لوازم خانگی،زیرساخت ها،الکترونیک،حمل ونقل،سیستم های انرژی،تجهیزات پزشکی و ابزارسازی کاربرد دارند. الزام به تسویه کامل فاکتور قبل از ارسال بار هم نکته دیگری است که باید در مورد خرید از درب کارخانه بدانید.اگر خریدار در تحویل بار هم مغایرتی با سفارش خود دید،باید برای اثبات مشکل روند طولانی را طی کند. هزینه‌های تولید شامل زمان و انرژی مصرفی، کارگر، و مواد اولیه می‌شود که در نهایت منجر به افزایش قیمت نهایی می‌شود.

مشخصات فیزیکی میلگرد ۱۴ نیشابور

شما می‌توانید با مراجعه به این جدول و مطابقت دادن اطلاعات محصول با جدول، وزن دقیق میلگرد مورد نیاز خود را تعیین کنید. از‌این‌رو میزان ساخت‌وساز در کشور همواره روی قیمت میلگرد نیشابور در تهران و شهرستان‌ها اثر‌گذار خواهد بود. برخی از سایزهای میلگرد نیشابور نسبت به بقیه سایزها کاربرد و تقاضای بالایی دارد به همین دلیل غالب مشتریان به دنبال بررسی آخرین قیمت میلگرد 14، میلگرد 16 و میلگرد 18 نیشابور هستند. اگرچه فولاد خراسان بیشتر در زمینه تولید و عرضه میلگرد شهرت دارد اما محصولاتی دیگر مانند نبشی، ناودانی، تسمه، شمش، بریکت، آهن اسفنجی و گندله هم تولید می‌کند. ظرفیت تولید این مجموعه در سال 4.1 میلیون تن برآورد شده است که حدود 550 هزار تن آن به میلگرد اختصاص دارد. میلگرد نیشابور محصولی استراتژیک و مهم در بازار آهن ایران است که سهم زیادی از عرضه‌های میلگرد بورس کالا را به خود اختصاص داده است و به عبارتی نقشی تعدیل‌کننده و تنظیم‌کننده در بازار میلگرد دارد…

آهن اسپات با هدف تسهیل معاملات و مبادلات آهن ایران و ایجاد مرجع اطلاع‌رسانی این صنعت راه‌اندازی شد. قیمت آنلاین آهن، فروش آهن آلات ساختمانی و صنعتی با تضمین قیمت و کیفیت و همچنین تحلیل و بررسی اخبار آهن و فولاد کشور به‌صورت روزانه از جمله خدمات مجموعه آهن اسپات است. همانطور که اشاره کردیم و اطلاع دارید، میلگرد نیشابور در کارخانه فولاد خراسان تولید می‌شود و این کارخانه به مرکزیت نیشابور، در این شهر قرار دارد.

آهن آلات منصورزاده عرضه مستقیم میلگرد نیشابور | fooladiha

مطالب مرتبط