دوره های آموزش زبان انگلیسی مجتمع فنی تهران | zabannew

همیارزبان برای تمام زبان آموزان کلاس‌های خصوصی یادگیری زبان انگلیسی را با اساتید حرفه‌ای برگزار می‌کند. با توجه به سطح داشتن زبانتان و علاقه‌ای که به یادگیری دارید، می‌توانید یکی از کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی را در همیارزبان انتخاب کرده و زبان انگلیسی را به صورت حرفه‌ای و عالی یاد بگیرید. کافی است از گوشه سمت راست صفحه در قسمت چت ، شماره تماس خود را وارد نمایید ، کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما ارتباط برقرار کرده و شما را با شرایط متنوع آموزش زبان انگلیسی آشنا می کنند. مدرس در آموزش تدریس زبان انگلیسی یاد می‌گیرد که در این قسمت خلاقیت زیادی به خرج دهد. او باید بتواند با استفاده از ابزارهایی مانند تصویر، ویدئو و برخی از لوازمی که به یادگیری بهتر کمک می‌کند به آموزش مباحث گرامری بپردازد.

British Council: Learn English

این اپلیکیشن ابزارهای مفیدی مانند لایتنر تعاملی، دیکشنری‌های معتبر، آمار و نمودار پیشرفت و… را نیز داخل خود قرار داده است که برای زبان‌آموزان می‌تواند نمایش پیوند کاربردی باشند. اگر طرفدار داستان های واقعی هستید احتمالا از خواندن زندگی نامه ی یک فرد مشهور مثل ستاره های سینما یا شخصیت های معروف ورزشی لذت می برید. یک مثال معروف، زندگی نامه  استیو جابز (Steve Jobs) نوشته ی والتر ایزاکسون (Walter Isaacson) است که کلمه های پیشرفته و نقل قول های بامزه ای از خود جابز دارد.

  • بعد از این مطلب مجددا به صفحه اصلی آموزش زبان انگلیسی برگردید و سایر منابع را استفاده کنید.
  • پس انتظار نداشته باشید که یک لغت جدید یا نکته گرامری بدون تمرین در ذهن شما تثبیت شود.
  • انسان یک فرد اجتماعی است و اگر احساس کند که به دلیل زبان نمی‌تواند با سایر افراد ارتباط برقرار کند قطعاً دچار ناراحتی و دل‌زدگی خواهد شد.
  • به همین خاطر است که اساتیدی که برای تدریس در این سایت انتخاب شده‌اند همه فیلتر شده بوده و جزء بهترین اساتید آموزش زبان انگلیسی ایران هستند.
دوره های آموزش زبان انگلیسی مجتمع فنی تهران | zabannew

در این اپلیکیشن بازی محور آموزش واژگان، تقویت حافظه، درک شنوایی و گفتار کودکان را تقویت و در مسیر یادگیری، بسیاری از کلمات روزمره و واژگان پیشرفته آموزش داده می‌شود. وقتی که وارد این اپلیکیشن بشوید، ابتدا از شما می‌خواهد که زبان مادری خود را انتخاب کنید که خوشبختانه در کنار بیش از صد زبان مختلف، زبان فارسی نیز بین آن‌ها قرار دارد و می‌توانید از قابلیت ترجمه این اپلیکیشن استفاده نمایید. در اپلیکیشن آموزش گرامر زبان انگلیسی Basic English Grammar می‌توانید مثل یک کتاب جامع، به کل مباحث گرامری زبان انگلیسی دسترسی داشته باشید. این اپلیکیشن از 4 بخش تشکیل شده است که بخش اول شامل گرامر زبان انگلیسی، بخش دوم شامل آموزش زمان‌های زبان انگلیسی، بخش سوم آزمون برای سنجش و تقویت گرامر انگلیسی و در نهایت بخش آخر، آموزش اشتباهات رایج در زبان انگلیسی است. در وهله اول که وارد این برنامه می‌شوید، رابط کاربری ساده ولی در عین حال جذاب آن، توجه آدم را جلب می‌کند. ممرایز از روشی جالب و طنز برای آموزش لغات استفاده می‌کند که یادگیری آن‌ها را برای هر کسی آسان می‌کند.

مهارت مکالمه:

مدرسان محترم باید توجه کنند که نادیده گرفته هرکدام از این مهارت‌ها در سطوح بالاتر آموزش موجب عملکرد ضعیف زبان‌آموزان می‌شود و بر سایر مهارت‌ها نیز اثرگذار خواهد بود. برای رفع خستگی در کلاس‌های آموزشی بهتر است کارتون و انیمیشن‌های زبان انگلیسی مورد استفاده قرار بگیرد و در زمان استراحت کتاب و نوشته‌ها کنار گذاشته شود. این دوره از آموزش زبان مختص پرستاران ، پزشکان ، داروسازان ، پذیرش بیمارستان ها ، متخصصان و یا حتی افرادی که به صورت داوطلبانه در بیمارستان ها کار می کنند می باشد. اگر شما خواهان کار در بیمارستان های بین المللی یا خارج از کشور خود هستید این دوره کاملا برای شما مناسب است.

۷. برای یادگیری زبان انگلیسی در کلاس‌های آنلاین زبان انگلیسی شرکت کنید

منابع موجود در این صفحه شما را تا سطح متوسط پیش می برند به شرطی که تک تک کلمات و جملات موجود در پی دی اف را حفظ کنید.

مطالب مرتبط