سئو محتوا، مهمترین نکاتی که باید درمورد آن بدانید | xeroseo

شما با لینک‌های داخلی با کیفیت و مرتبط، کاربر و موتورهای جستجو را به صفحات مرتبط جهت اطلاعات آموزشی بیشتر هدایت می‌کنید. Title tag همان عنوانی است که در نتایج جستجوی گوگل برای کاربران به نمایش در می‌آید. این عنوان می‌تواند با عنوان اصلی محتوا یکسان و یا متفاوت باشد. برای سئو محتوا، باید این تگ را نیز مانند تگ h1 بهینه کنید. اگر تگ عنوان را به صورت جذاب همراه با کلمه کلیدی اصلی که ترجیحاً در ابتدای عنوان قرار دارد بنویسید، می‌تواند نرخ کلیک را بالا برده و از این جهت بر روی سئو، تاثیر عالی داشته باشد.

http://atours.ir

سرعت بالای انتشار محتوا نشان می‌دهد که محتوای سئو شده می‌تواند تا چه اندازه دارای اهمیت باشد. اگر به‌عنوان صاحب یک کسب و کار بخواهید در هر کلمه کلیدی رتبه مناسبی در موتورهای جستجو، مانند گوگل، کسب کنید، بهتر است با اصول محتوا در سئو آشنا شوید. این شامل تمام جنبه های نوشتن و ساختار محتوا در وب سایت شما می شود. گوگل نیز مانند بازدیدکنندگان، متن وب سایت شما را می خواند و اسکن می کند.

چاشنی سئو رو به محتوات اضافه کن تا جون بگیره!

بعنوان مثال بحث مجله خبری زیرو سئو لینکهای داخلی از موارد سئو تکنیکال است. توصیه ما این است که در هر مطلب خود به حداقل ۲ سایت معتبر لینک بدهید. اما برای اینکه مخاطبتان سایت شما را ترک نکند، ترفند خوبی که می‌توانید به کار بگیرید این است که در تنظیمات لینک، گزینه‌ی باز شدن در پنجره جدید را بزنید.

ابزارهای آنالیز تحقیق کلمات کلیدی (معرفی 12 ابزار کاربردی)

اگر در زمینه تولید محتوا فعالیت دارید یا می‌خواهید آمار بازدید از سایت شما بیشتر شود و به رتبه‌های برتر گوگل برسید، باید موارد مهمی را رعایت کنید. به فرایند بهبود و بهینه سازی محتوای تولید شده در صفحات سایت سئو محتوا می‌گویند. تولید محتوا یعنی خلق کردن مطالب و این مطالب میتونه توی سایت و یا شبکه های اجتماعی قرار داده بشه و برای سایت اهمیت بسیار بیشتری داره . با ترکیب تولید محتوا و سئو ، کسب و کار شما به مشتریان و مخاطبان شناسانده میشود . برای یک پست وبلاگ معمولی، 300 تا 500 کلمه باید حداقل تعداد کلمات باشد.

سعي كنيد محتواهاي قابل فهم توليد كنيد، مشکلات پیچیده را برایشان آسان کنید و کاری کنید که محتوایتان قابل درک باشد. هدف از HOOK در واقع بوجود آوردن شرایطی است كه بتواند كاربران را به سمت خود جذب كند. اگر اين كار به درستي انجام شود، این شرایط می تواند باعث ميشود كه كاربران، جذب محتوايتان بشوند. برای اینکه میزان ترند بودن یک موضوع را بسنجید، می توانید از ابزارGoogle Trends استفاده كنيد تا ببينيد چقدر يك كلمه ى كليدى مرسوم است.

  • به طور کلی عبارات کلیدی لانگ تیل رقابت کمی دارند اما بهتر است قبل از شروع کار رقبا را بررسی کنید تا مطمئن شوید رقابت روی آنها کم باشد.
  • من حدود سه سال میشه که مشغول نوشتن محتوا برای سایت‌های مختلف هستم اما به تازگی مطالب شما رو دیدم و مطالعه کردم.
  • مطمئن شوید که این کلمات کلیدی مرتبط هستند و سعی کنید از لینک‌هایی استفاده کنید که در آن کلمات کلیدی تا جایی ممکن و بصورت مناسب استفاده شده باشد.
  • فعالیت می کنند بر این اعتقادند که بهترین هستند و رقیبی ندارند در این بازار کسب و کار.

مطالب مرتبط