سئو محتوا چیست؟ آموزش 0 تا 100 بهینه سازی و سئو محتوای متنی سایت | xeroseo

علت این تصمیم هم واضح است؛ چون کاربران طبق نیازشان کلمات و عبارات را جستجو می‌کنند. گوگل هم صفحاتی را نمایش می‌دهد که در بین دیگر مطالب، از کیفیت و اعتبار بالاتری برخوردار باشند. سئو محتوا، یا بهینه سازی محتوا به این معنی است که محتوایی را تولید کنیم که نه تنها برای کاربران بلکه برای موتورهای جستجو نیز جذاب باشد.

۱۶ عنصر ضروری اصول سئو برای تولید محتوای بهینه‌شده

منظور از لینک داخلی، پیوندهایی است که در داخل یک دامنه انجام می‌گیرد، اینکه در یک مقاله سایت خود، به مقاله دیگری لینک بدهیم و این لینک دادن برای سئوی هر دو مقاله مفید است. با اینکه استفاده بیش از حد کلمه کلیدی در محتوا کار اشتباهی است، اما باید کلمه کلیدی را به صورت متعادل در تمام بخش‌های محتوا به کار ببرد. در ۱۰۰ کلمه اول محتوای خود حتما کلمه کلیدی اصلی را یکبار ببرید.

  • میزان ارتباط یک صفحه عموما با توجه به محتوای متنی موجود در آن صفحه سنجیده می‌شود.
  • يادتان باشد فرايند توليد و سئو محتوا با توجه به نوع آن، متفاوت است.
  • در واقع برای سنجش سختی کلمه کلیدی باید “تمام” سئو سایت رقیب رو بررسی کنید که قطعا تمام توضیحش در یک محتوا نمیگنجد.
  • محتوای شما با هر نوع فرمتی باید از یک سری دستور العمل‌هایی پیروی کند تا بتوان به محتوای سئو شده برسد.
سئو تولید محتوا کار خیلی پیچیده‌ای نیست، فقط کافیست که 16 فاکتور را در تولید محتوای متنی خود به کار ببرید که این فاکتورها به شرح زیر است. یک مطلب خوب باید حتماً لینک خروجی داشته باشد (مثل محتوای همین صفحه که چندین لینک به سایت های معتبر و مرتبط به فرمت بندی متن دارد). نداشتن لینک مثل این است که شما خوانندگان خود را در یک کوچه بن بست رها کنید!

تولید محتوا یوتیوب

یک قانون سرانگشتی خوب آن است که بر روی یک یا دو کلیدواژه چند کلمه‌ای برای هر مطلب وبلاگ هدف گداری کنید. شما می‌توانید در یک مطلب از بیش از یک کلیدواژه استفاده کنید اما بهتر است تمرکز خود را محدودتر کنید و زمان بیشتری را به بهینه‌سازی تنها یک یا دو کلیدواژه اختصاص دهید. تصاویر تاثیر زیادی در سئو سایت دارند، مخصوصا اگر در کنار متن‌ها استفاده شوند. البته اگر می‌خواهید تاثیر شگفت انگیز تصاویر را در سایت خود مشاهده کنید، باید به جای تصاویر کپی از تصاویر یونیک استفاده کنید.

مرحله 3# : مطالب جامع بنویسید

از شما انتظار نداریم که هر یک از این مجله خبری زیرو سئو‌های عالی را درست از همین الان در محتوای خود پیاده‌سازی کنید. اما با رشد وبسایت شما باید اهداف شما برای موتورهای جستجو نیز تغییر کند. سپس می‌توانید اقدام به ساخت بک لینک کنید تا وبسایت‌های دیگر نیز به وبسایت شما لینک دهند.

http://atours.ir

مطالب مرتبط