سئو چیست؟ مفهوم سئو از نظر متخصصین ایرانی و بین المللی آکادمی وبسیما | xeroseo

من سعی میکنم مجله خبری زیرو سئو رو طوری آموزش بدم که به راحتی قابل فهمیدن باشه. همینجوری نمیشه با نوشتن یه مقاله سایت رو بیارم صفحه اول، نیاز هست که براش یه برنامه درست و حسابی که شامل تولید محتوا و بک لینک باشه بچینم. مثلا باید یه استراتژی محتوا داشته باشم که بدونم چه محتواهایی با چه موضوعاتی رو در چه تاریخ هایی باید منتشر کنم یا اینکه کمپین رپورتاژ رو توی چه سایت هایی در چه تاریخ هایی باید اجرا کنم. هنگامی که کاربر یک کلمه کلیدی را جستجو می‌کند، به این معنی است که به آن حوزه نیاز دارد یا حداقل علاقه‌مند است.

  • برای این کار ابتدا وارد اکانت G-mail خود شوید و بر روی Add a property کلیک کنید.
  • بدون هیچ جای بحثی قطعاً جواب بله هست؛ اما میزان درآمد به خودتون بستگی داره.
  • یک منبع عالی برای درک فکر و سیاست‌ها موتور جستجوی گوگل، کتابی است به نام «راهنمای ارزیاب‌های گوگل» که با خواندنش متوجه می‌شوید گوگل چطور فکر می‌کند و چه معیارهایی برای رتبه‌بندی اهمیت دارند.
  • علاوه بر لینک های داخلی، می توان از لینک های خارجی نیز استفاده نمود.
بنابراین باید الگوهای جستجو در این مخاطب را آنالیز نمایید تا به موفقیت برسید. در ضمن فراموش نکنید استفاده بیش از اندازه و نابجای کلمات کلیدی سئو سایت انگلیسی شما را با مشکل مواجه می کند. این موارد از نظر گوگل نقض قوانین بوده و با آن ها برخورد می نماید. یکی از مهمترین موضوعات برای طراحی سایت خارجی، پیدا کردن کلمات کیلدی اورجینال است. بسیاری از افراد تصور می کنند اگر معادل کلمه کلیدی خود را با گوگل ترنسلیت برگردان کنند همه چیز به بهترین شکل انجام خواهد شد.

الگوریتم پاندا (Panda) گوگل (

اصلا مهم نیست که چند مرتبه از یک کلمه کلیدی در پست یا صفحه خودتان استفاده می کنید، در صورتی که محتوا به بازدید کنندگان شما کمکی نکند، قطعا آن ها سایت شما را ترک کرده و دیگر به سایت شما باز نمی گردند. عوامل مختلفی وجود دارد که بر روی رتبه بندی و سئو شما تاثیر دارد. سئو سایت به معنای بهینه سازی سایت برای موتور جستجو می باشد و شاید فقط یک کلمه سه حرفی باشد اما می تواند یک دنیا تفاوت در استراتژی های بازاریابی دیجیتال شما ایجاد کند.

✔️ سئو کلاه سیاه

یکی دیگر از معیار‌های اساسی در بهینه سازی موتور‌های جستجو ، Off Page Seo یا سئو‌ی خارجی است. با بکار بردن تکنیک‌های سئو‌ی خارجی می‌توان رتبه صفحات سایت را بالا برد. اما چیزی که در یادگیری این تکنیک‌ها پیش‌نیاز محسوب می‌شود، دانستن مفاهیم و اصطلاحات مرتبط با آن‌ها است.

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

بعد از اینکه گوگل اعلام کرد که الگوریتم های جستجو دیگر برای رتبه بندی سئو به توضیحات آن اهمیت نمی ‌دهد، تقریبا همه گروه‌های سئو بیخیال این قسمت شدند. اگر برای توضیحات متا، مطالب خوب ننویسید مطمئن باشید که در طولانی مدت میزان کلیک کاربران روی سایت شما در موتور جستجو، بسیار پایین می آید. پس اگر چه توضیحات متا مستقیما روی سئو تاثیر نمی‌ گذارند، ولی به شکل غیر مستقیم تاثیر مهمی بر روی بازدید سایت شما دارند. SEO مخفف Search Engine Optimization به معنی “بهینه سازی موتورهای جستجو” است.

http://atours.ir

مطالب مرتبط