سئو چیست ؟ راهنما و مفاهیم SEO به زبان ساده فرادرس مجله‌ | xeroseo

در نظر داشته باشید که استفاده دوباره و دوباره از یک کلمه کلیدی در مقاله یا پست وب‌سایت شما رویکردی منسوخ است که کمکی به رده‌بندی وب‌سایت در گوگل نمی‌کند. در عوض باید از کلمه کلیدی برای هدایت محتوایی که می‌نویسید در جهت درست بهره بگیرید. بعد از انجام فرایند سئو شما باید بتوانید فرایند برند سازی و تبلیغات گوگلی را پیش بگیرید.

http://atours.irبسیاری از صاحبان مجله خبری زیرو سئو به لینک‌سازی داخلی توجه کافی نمی‌کنند. وقت کافی صرف نمی‌کنند و برنامه‌ریزی مناسب و دقیقی برای لینک‌سازی داخلی ندارند. در این نوع وب‌سایت‌ها دستمان برای طراحی URL بازتر است و می‌توانیم از برنامه‌نویس بخواهیم دقیقا ساختاری که ما می‌خواهیم را پیاده‌سازی کند. در این‌بین وردپرس بیشترین سهم را دارد و اغلب وب‌سایت‌ها با وردپرس ساخته می‌شوند.

الگوریتم Mobile First Index گوگل (

افراد زمانی که بتوانند در یک سایت به پاسخ سوالات و نیازهای خود برسند، به سایت های دیگر رجوع نمی کنند و در همان سایت اولیه باقی می مانند. وقتی متوجه شدید که کاربران وب‌سایت شما چه می‌خواهند، می‌توانید آن دانش را در سراسر وب‌سایت، ویژگی‌های رسانه‌های اجتماعی و موارد دیگر پیاده‌سازی کنید. سئو سایت را در صفحه اول گوگل محدود نکنید سئو سایت را برای بهتر کردن کسب و کار استفاده کنید گاهی یک عکس میتواند برای شما ورودی ایجاد کند که ساعت ها بازاریابی نمیتواند، قبل از سئو مشتری خود را بشناسید. لینک دهی به سایر مطالب یا محصولات وب‌سایت خودتانسعی کنید در هر مطلب ۲ تا ۵ لینک به سایر مطالب داشته باشید. چرا؟ چون این کار باعث می‌شود کاربران زمان بیشتری را در سایت شما سپری کنند و به گوگل این پیام را برسانند که سایت شما را دوست دارند، پس این فرایند به طور خود به خود باعث افزایش بازدید سایت شما می‌شود.

سرچ کنسول گوگل چیست؟ – از صفر تا صد + کاربرد در سئو

اين مسئله براي خيلي از سايت‌ها سودمند است که در بالاي نتايج جستجو قرار گيرند به خصوص آنهايي که با افزايش ترافيک سايت به تعداد مشتريانشان اضافه مي‌شود. 1- این آمار را میتوانید از طریق ابزار گوگل آنالیتیکس مشاهده کنید. نیازی به جلوگیری از این بازدیدها نیست و تاثیری در سئو سایت شما ندارد. حضور این صفحات هم در زیردامنه و هم دامنه اصلی موجب ایجاد محتوای تکراری شده و هردو نسخه توسط گوگل ایندکس خواهد شد. بهترین پیشنهاد ممکن راه اندازی بلاگ بر روی فولدر و ریدایرکت 301 همه صفحات زیردامنه به آن است. برای اطلاعات بیشتر و مشاهده نمونه کد ردایرکت پیشنهاد میکنیم مقاله ریدایرکت 301 چیست را مطالعه کنید.

  • در این حالت گوگل تا مدت‌های بسیار طولانی و یا حتی برای همیشه به شما اجازه حضور در صفحات اول را نمی‌دهد.
  • برای یلدا یه سری محصول داشتیم که براشون یه دسته بندی جدید درست کرده بودم.
  • می توانید یک وبلاگ با محوریت سئو را ایجاد کنید و دانش خود را به اشتراک بگذارید.

اگر قالب جدید شما از نظر کدنویسی، سرعت و نمایش در موبایل بهتر از نسخه قبلی باشد میتواند به بهبود رتبه و سئو شما نیز کمک کند. مواردی که ذکر کردید لیست کاملی از سئو داخلی و خارجی نیست و تنها به بخشی از موارد اشاره داشته است. هریک از این موضوعات برای بررسی نیازمند چندین مقاله یا ویدئو آموزشی هستند. پیشنهاد میکنم برای شروع به صفحه کتاب سئو در سایت آکادمی مراجعه کرده و از کتاب های رایگانی که توسط مجموعه وبسیما تالیف و منتشر شده است استفاده کنید. البته منظور ما تنها محتوای متنی نیست بلکه تصویر، ویدئو، صوت و حتی ابزارهایی که در سایت خود ارائه می‌کنیم در پاسخ‌گویی به نیاز کاربر و درک گوگل از کیفیت محتوای ما تاثیرگذار هستند. تجربه کاربری؛ کلیدواژه‌ای است که گوگل تاکید زیادی بر آن دارد و این تجربه تنها به کیفیت محتوا وابسته نیست.

تولید محتوای باکیفیت و مناسب برای سئو

مطالب مرتبط