سئو چیست و کاربردهای آن کدام است؟ | xeroseo

در نهایت به یاد داشته باشید شرط لازم و کافی برای اجرای مناسب یک پروژه‌ِی سئو، کسب بیشترین نسبت کلیک به بازدید در تمام عبارات کلیدی مرتبط با موضوع (و نه فقط یک عبارت کلیدی خاص) است. برخی محتواها در نسخه موبایل پنهان می‌شوند و چون گوگل نسخه موبایل را یک نسخه کامل می‌داند، آن محتواها از چشم گوگل مخفی می‌ماند. نسخه موبایل محتوای شما باید به نحوی باشد که کاربر محتوا را با همان کیفیتی که در دسکتاپ می‌بیند، در موبایل هم ببیند. در‌مقابل، Unnatural Link یا لینک غیر‌طبیعی به لینک‌هایی گفته می‌شود که خریداری می‌شوند. Referring Domain به دامنه‌ای گفته می‌شود که بک لینک‌ها از آن داده شده‌اند. برای درک بهتر موضوع، Referring Domain را بعنوان یک شماره تلفن و بک لینک‌ها را تعداد دفعاتی که از سوی آن شماره تلفن تماس داشته‌اید، در‌نظر بگیرید.

SEM چیست و چه تفاوتی با SEO دارد؟

واژه‌های کلاه سیاه و کلاه سفید اولین بار در دهه 1920 در فیلم‌های وسترن بکار برده شد. استفاده از کلاه‌های سفید و سیاه راه آسانی برای تشخیص نقش مثبت و منفی فیلم‌ها بود. بعد‌ها، این اصطلاح در صنایع مختلف از‌جمله صنعت سئو بکار برده شد. مقاله‌ای خوبی بود و توانست دیدم را نسبت به سئو عوض کند و مسیر های روشنی را سر راهم قرار داد.

مزایا و معایب تبلیغات و برندسازی

خیلی از افراد فکر مجله خبری زیرو سئو محتوای تکراری یعنی کپی کامل از یک صفحه دیگر. بله این هم جزو محتوای تکراری است اما اینکه نویسنده؛ فقط اقدام به بازنویسی محتواهای دیگر سطح وب کند هم نوعی محتوای تکراری به حساب می‌آید. بنابراین برای موفقیت در سئو نیاز است در بازاریابی محتوا حرفه‌ای عمل کنید. اگر با دقت این ۲ جمله را خوانده باشید متوجه می‌شوید که سئو و بازاریابی محتوا در هم تنیده شده‌اند و برای موفقیت در هر یک، به دیگری نیاز دارید.

اما ببینید، چند سال پیش یکی از گوگلی‌ها گفت ما برای رتبه بندی سایت‌ها، 200 عامل رو بررسی می‌کنیم. مطالعه نقطه نظرات متخصصین در پاسخ به سوال سئو چیست مجموعه ای از اطلاعات و داده های تخصصی را در اختیار ما قرار میدهد ولی نتیجه گیری از آن و دستیابی به یک استراتژی کاربردی کمی پیچیده بنظر میرسد. ویدئو زیر ارائه مهندس امین اسماعیلی در سیزدهمین دورهمی کندو است که فرآیند یادگیری سئو از داده تا دانایی را به خوبی تشریح کرده است. در این ویدئو تعاریف متخصصین سئو از این مفهوم به عنوان اطلاعات اولیه به کار گرفته شده است. فایل Robots.txt به موتور‌های جستجو می‌گوید که به کدام بخش‌های یک وبسایت می‌توانند بروند و به کدام بخش‌ها نمی‌توانند.

http://atours.ir

برای افزایش ارزش و بازدید صفحه خود می توانید از تگ ها کمک بگیرید. توصیه می شود تا نام محصول خود را تگ نکنید و تگ های بیش از ۳ کلمه را به کار نبرید. دقت داشته باشید که تگ های نامربوط هم باعث ناراحتی مشتریان شما می شوند. همواره به خاطر داشته باشید که صفحات بدون تگ، کمتر دیده و خوانده می شوند. بدون تگ، یک پل ارتباطی موثر را با سایر متون از دست می دهید. اگر می خواهید وب سایت شما بهتر شود، باید از Backlink استفاده کنید.

  • شاید این موضوع برای شما جای غافلگیری داشته باشد، اما بله، استفاده از شبکه‌های اجتماعی هم عنصر مهمی در استراتژی‌های سئو شما به حساب می‌آید.
  • حالا توی کانال های تلگرام که مربوط به حوزه کاری سئو میشه عضو بشید و اعلام حضور کنید.
  • اما یک استراتژی سئو عالی با گذشت زمان تکامل می ‌یابد و نتایج ماندگاری را ایجاد می ‌کند.
  • محصولات باید محتوا داشته باشند تا کاربران بتوانند آن را بشناسند و خریداری کنند.
  • بعدازاین فرایند شما با اعمالی مانند ایمیل مارکتینگ و خلاقیت، مشتریان خود را به یک وفادار تبدیل می‌کنید.

مطالب مرتبط