قیمت فنس توری + قیمت توری حصاری آهن آنلاین | foulka

قیمت فنس توری + قیمت توری حصاری آهن آنلاین | foulka قابل توجه است که توری با ابعاد چشمه کوچک‌تر، استحکام و مقاومت بیش‌تری خواهد داشت. برخلاف گذشته که فنس‌ها به علت مقاومت و استحکام پایین کاربرد زیادی نداشت، امروزه به علت تنوع در جنس فنس‌ها کاربرد آن‌ها گسترش یافته است. توری‌های حصاری در بعضی موارد، به همراه سیم‌های خاردار مورد استفاده قرار می‌گیرند. ارتفاع تعریف شده برای توری حصاری ۱ الی دو متر است ولی ممکن است شما بخواهید برای جلوگیری از ورود افراد غیرمجاز و حیوانات ارتفاع آن را بیشتر کنید.

چمن مصنوعی.گرین وال.فنس مستقیم از انبار کارخانه

برای مشاوره  می توانید با شرکت اندیشه عایق تماس گرفته و از مشاوره رایگان استفاده نمود. توری گالوانیزه گرم در هر نوع آب و هوای گرم و خشک و رطوبت و همچنین در برابر حیوانات غیر اهلی مقاومت بالایی دارد. این نوع توری از مفتول گالوانیزه گرم که مقاومت بالایی در برابر رطوبت دارد ، تشکیل میشود.

انواع توری حصاری از لحاظ جنس کدام است؟

تنوع بالای رنگ در این محصول سبب زیبایی خیره کننده آن صنایع مفتولی فولکا می باشد . یک توری حصاری باکیفیت به عبارتی یک محافظ دارای مقاومت طولانی، نصب آسان و امنیت بالا می‌باشد. به طور مثال توری‌های حصاری گالوانیزه با مفتول‌های ویژه که یک لایه فلزی “روی” سطح آنها را پوشانده است، بافته شده‌اند. فلز روی موجب می‌گردد تا این توری‌ها در برابر رطوبت و عوامل محیطی تا ۵۰ سال دوام داشته باشند. جهت اطلاع در مورد قیمت فنس آهنی آن هم به روز با ما تماس بگیرید. از آن‌جایی که در تولید این محصول از مفتول گالوانیزه و ضدزنگ استفاده می‌شود، در نتیجه همین مسئله سبب بروز مزایای زیادی می‌گردد.

  • از آن‌جایی که در تولید این محصول از مفتول گالوانیزه و ضدزنگ استفاده می‌شود، در نتیجه همین مسئله سبب بروز مزایای زیادی می‌گردد.
  • با بهره‌گیری از تیم مهندسی مجرب و تخصصی، بزرگترین تولیدی فنس ایران توانسته است نیازهای مختلف بازار را در نظر بگیرد و فنس‌های متناسب با نیازهای صنعت، ساختمانی، کشاورزی و محیط زیست را تولید نماید.
  • در ادامه استاندارد و مشخصات این محصول باید به قطر مفتول اشاره کرد.
  • هرچقدر فاصله پایه‌های کم‌تر باشد، مقاومت حصار بیشتر می‌شود و به تعداد میله‌های بیشتری برای پایه نیاز است.
هزینه فنس با روکش PVC نسبت به توری گالوانیزه معمولی بیشتر است، اما اگر به‌دنبال حصاری هستید که دوام طولانی، ظاهر مناسب و مقاومت زیادی داشته باشد، خرید آن‌ها برای‌تان به‌صرفه‌تر خواهد بود. این توری‌ها با استفاده از فرایند نورد گرم تولید می‌شوند و به‌همین‌دلیل بانام فنس گالوانیزه گرم شناخته می‌شوند. در این فرایند دمای فولاد تا ۴۵۰ درجه بالا می‌رود، سپس به‌شکل توری در اندازه‌های مورد نظر در می‌آید و سپس سرد می‌‌شود. تولیدکننده‌ها معمولا مقداری فلز روی هم به ترکیبات آلیاژ فولادی که برای نورد گرم مورد استفاده قرار می‌گیرد، اضافه می‌کنند. توری‌های مربعی، مرغی یا گابیون انواع فنس گالوانیزه گرم هستند.

توری حصاری از سه جنس با ویژگی و کاربردهای مختص به خود تولید می‌شود که توری حصاری مفتول سیاه، توری حصاری گالوانیزه گرم و توری حصاری گالوانیزه روکش پی وی سی نام دارند. اصلی ترین تقسیم بندی این توری بر اساس جنس مفتول انجام می‌شود. که بر این اساس توری حصاری دارای انواع مفتول سیاه، مفتول گالوانیزه گرم و مفتول گالوانیزه گرم با روکش pvc می‌باشد. هر یک از این محصولات با قطر مفتول و سایز چشمه متفاوتی براساس نیاز و تقاضا موجود در بازار تولید می‌شوند.

مفتول گالوانیزه با روکش pvc

مطالب مرتبط