نتایج جستجوی دسکتاپ گوگل اکنون به صورت بی پایان قابل پیمایش هستند


گوگل با به‌روزرسانی‌ای که به کاربران اجازه می‌دهد به‌طور بی‌پایان در چندین صفحه پیمایش کنند، نتایج جستجوی دسک‌تاپ را بیشتر شبیه موبایل می‌کند.

پیمایش مداوم اکنون در نتایج جستجوی دسک‌تاپ در ایالات متحده منتشر شده است.

گوگل در ایمیلی به ژورنال موتور جستجو توضیح می دهد که چگونه SERP ها قبل از اینکه کاربران را وادار به کلیک بر روی “نتایج بیشتر” کنند تا شش صفحه URL را نمایش می دهند:

«… ما پیمایش مداوم را به دسک‌تاپ می‌آوریم تا بتوانید نتایج جستجوی مفیدتری را با کلیک‌های کمتر مشاهده کنید. اکنون الهام گرفتن از اطلاعات بیشتر در نوک انگشتان شما آسان تر است.

اکنون، وقتی به پایین اسکرول می کنید، به یافتن نتایج مرتبط ادامه می دهید تا بتوانید ایده های جدیدی را کشف کنید. هنگامی که به انتهای صفحه نتایج جستجو برسید، حداکثر شش صفحه از نتایج به طور خودکار نشان داده می شود تا زمانی که اگر می خواهید ادامه دهید، دکمه «نتایج بیشتر» را مشاهده کنید.

از آنجایی که گوگل همچنان صفحه اول نتایج جستجو را با تبلیغات، قطعه های ویژه، رسانه ها، کادرهای “افراد نیز سوال می کنند” و سایر ویژگی ها را پر می کند، این به روز رسانی یک پیروزی برای صفحات وب معمولی است.

دادن توانایی جستجوگرها برای پیمایش در شش صفحه به طور همزمان، احتمال دیدن نتایج بیشتر را قبل از برخورد با یک مانع افزایش می دهد.

ما انتظار نداریم که این تغییر بر گزارش دهی تأثیر بگذارد. گوگل در سال گذشته، با به‌روزرسانی نتایج جستجوی تلفن همراه به پیمایش مداوم، اشاره کرد که هیچ تفاوتی در کنسول جستجو وجود ندارد.

گوگل توضیح می دهد که به این دلیل است که کنسول جستجو موقعیت های SERP را ردیابی می کند، نه صفحات:


تصویر ویژه: Ashalatha/Shutterstock

منبع

مطالب مرتبط