6 کلید برای محتوای موثر که در SERP رتبه بالایی دارد [Webinar]


مطمئنم این ضرب المثل را شنیده اید که “محتوا پادشاه است”. چه عاشق عبارت واقعی باشید چه از آن متنفر باشید – تا حدی درست است.

فکر کن تک تک چیزهایی که در وب سایت شما وجود دارد.

از نظر فنی، همه محتوا، به شکلی یا دیگری است. تصاویر محتوا. نمادها محتوا. کلمات، به خصوص. محتوا.

وظیفه آنها، به عنوان پادشاه، این است که داستانی را تعریف کنند و مردم را وادار کنند تا کاری را که او می‌خواهد انجام دهند – بالاخره او پادشاه است.

پادشاه می خواهد مشتریان بالقوه و مشتریان را به سفری با برند شما ببرد.

و شما این کار را از طریق محتوای خوب و موثر انجام می دهید.

اما، چگونه مطمئن می شوید که گوگل می داند محتوای شما خوب است؟ چگونه می‌توانید آنچه را که می‌دانید مشتریانتان به آن نیاز دارند، بگیرید و با آنچه گوگل برای رتبه‌بندی نیاز دارد، تطبیق دهید؟

وبینار آتی ما با Semrush به پاسخ به این سوالات کمک می کند. Kyle Byers، مدیر جستجوی ارگانیک در Semrush، چارچوب ساده ای را برای ایجاد پست های وبلاگی که در SERP ها رتبه خوبی دارند، تجزیه و تحلیل می کند.

استراتژی محتوای بعدی خود را با بینش در مورد:

  • آخرین نکاتی که باعث می شود پست های وبلاگ رتبه بالایی داشته باشند.
  • چگونه محتوایی تولید کنیم که ارزش زیادی برای خوانندگان و مشاغل ایجاد کند.
  • ویژگی های دقیق پست های وبلاگ با عملکرد بالا.

در 7 سپتامبر ساعت 2 بعد از ظهر به وقت شرقی به ناظر و بنیانگذار SEJ، لورن بیکر، همراه با کایل بایرز بپیوندید. آن‌ها بمب‌های دانشی را پرت می‌کنند زیرا Byers به ​​شما یاد می‌دهد که چگونه محتوایی را بنویسید و توزیع کنید که ترافیک و تبدیل‌ها را افزایش می‌دهد.

و مانند همیشه، اگر نمی توانید در وبینار شرکت کنید، به هر حال ثبت نام کنید. ما قسمت درخواستی را بعد از وبینار برای شما ارسال می کنیم.

منبع

مطالب مرتبط