9 کفش برتر مخصوص دویدن : نیازکو نماد اصیل کفش تبریز 9 کفش برتر مخصوص دویدن | asilbekharid

اگر لبه‌ی بیرونی کفش‌های شما پاره و فرسوده می‌شود، پاهای شما در وضعیت پاشنه‌روی قرار دارند. در پایان، دقت داشته باشید که افتادگی و میزان لایه‌بندی و زیرسازی کاملا از یکدیگر مستقل هستند. یعنی شما ممکن است یک کفش ضخیم با بالاترین زیرسازی را داشته باشید که افتادگی ندارد.

خرید کفش مخصوص دویدن مردانه آدیداس مدل F36199

کف داخلی این محصول که به رنگ نارنجی است، طبی بوده و باعث می‌شود در طول مسیر پیاده روی و دویدن به کمر و ستون فقرات شما فشاری وارد نشود. کفش های پیاده روی زنانه باید ضربه های زیادی را جذب کنند، قوس پا را حفظ کرده و بالشتک مناسبی داشته باشند. هنگام برنامه ریزی برای رفت و آمد برای کارهای بیرون از منزل یا بستن چمدان برای سفر، کفش های پیاده روی باید واقعاً کفش انتخابی برای زنان باشد. دویدن و فوتبال از محبوب ترین فعالیت های بدنی در جهان هستند، آنها به مهارت های مشابهی نیاز دارند، اما تفاوت های مهمی asilbekharid.com نیز دارند. افرادی که فوتبال داخل سالن بازی می کنند می دانند که کفش های فوتسال در حین بازی چقدر راحت هستند، این باعث می شود که آنها فکر کنند که خرید کفش های فوتسال ممکن است برای دویدن نیز مناسب باشند. نکته این است که کفش های فوتبال داخلی راحت هستند و زمانی که از آنها در سالن استفاده می کنید عملکرد بسیار خوبی دارند، اما این لزوماً به معنای دویدن مناسب بودن برای استفاده در بیرون نیست.

کفش‌های تنگ منجر به تاول زدن، ساییدگی پوست، سیاه شدن ناخن‌های پاها و… می‌شوند. نکته‌ی مهم این است که فضای کافی در اختیار پا و انگشتان پای خود قرار دهید. هر زمان خواستید کفش جدیدی را امتحان کنید ببینید آیا انگشتان پایتان می‌توانند به‌آزادی حرکت کنند و به‌اصطلاح پیانو بزنند یا نه. جادار بودن پنجه‌ی کفش و حرکت آزادانه‌ی انگشت‌ها نکته‌ی بسیار مهمی برای دویدن راحت‌تر و حفظ سلامتی پاها خواهند بود. اولویت نخست شما باید اندازه و کارکرد کفش و احساسی که به پاهای شما می‌دهد باشد.

کفش اورجنیال نایک وایلد تریل رانینگ Nike Wildhorse 6 Trail Running Shoe 
هر کسی که به دنبال مقابله با زمین های متنوع و ناهموار است، نباید نایک وایلد Nike Wildhorse 6 را نادیده بگیرد. همین فوم زیر پا همچنین محافظت کافی را در برابر خطرات دنباله دار ارائه می دهد و در عین حال فنری منحصر به فرد را که با شما حرکت می کند، به رخ می کشد. از بین کفش‌های آدیداس، کفش زنانۀ ADIDAS WOMEN’S CLOUDFOAM با مموری‌فوم پیشرفته‌اش بهترین گزینه است. نیوبالانس برای مردان مدل ۶۸۰V6 و برای زنان مدل FRESH FOAM ROAV V1 را آماده کرده است.

  • ASICS بر بالشتک سازی مواد FLYTEFOAM خود تأکید دارد که به فرود نرم هنگام دویدن کمک می کند.
  • قبل از انتخاب کتونی مناسب دویدن، باید زمینی را که در آن می‌دوید، سبک دویدن و سلیقه شخصی خود را در نظر بگیرید و بر اساس آنها کفشی را انتخاب و اقدام به خرید کنید.
  • زمانی که یک برند کفش ادعا می کند محصولش می تواند به کاهش آسیب کمک کند، همیشه جالب به نظر می رسد- کاری که نایک با این به روز رسانی انجام داده است.
این مورد همچنین به این معنی است که شما مجبور نیستید برای حرکت‌دادن پاهای خود نیروی زیادی اعمال کنید، بنابراین انرژی برای حرکات و تمرینات ذخیره می‌شود. دومین عامل تناسب است؛ شما باید اطمینان حاصل کنید که کفش موردنظرتان از قوس خوبی پشتیبانی کند. کفش متناسب، کفشی است که در مناطق حساس و استراتژیک پا خمیده است تا بتواند پای شما را به‌خوبی قالب بگیرد. بالشتک یا فوم مناسب سومین عامل در انتخاب بهترین کفش برای دویدن روی تردمیل است؛ کفش‌هایی با بالشتک هدفمند زیر پاشنه و جلوی پا در مقایسه با کفش‌های دیگر، محافظت و جذب بهتر ضربه را ایجاد می‌کنند. همیشه توصیه می‌شود کفش‌هایی با زیره‌های دارای بالشتک یا فوم استاندارد را انتخاب کنید تا از جذب ضربه بهتر اطمینان حاصل کنید. دویدن با کفش نامناسب می‌تواند شروع یک فاجعه باشد، به خصوص اگر قصد دویدن روی زمین‌های ناهموار را داشته باشید.

فروشگاه گلد اسپرت

9 کفش برتر مخصوص دویدن : نیازکو نماد اصیل کفش تبریز 9 کفش برتر مخصوص دویدن | asilbekharid

مطالب مرتبط