Bing AI Chat و Copilot For Search در Google Chrome موجود است


کاربران Google Chrome اکنون می توانند به چت Bing AI مایکروسافت و نتایج جستجوی مبتنی بر هوش مصنوعی در مرورگرهای دسکتاپ دسترسی داشته باشند.

بینگ آی چت بات گوگل کروماسکرین شات از Bing/Google Chrome، ژوئیه ۲۰۲۳

فقط کاربرانی که وارد حساب‌های مایکروسافت شده‌اند می‌توانند برای ماه‌ها از طریق برنامه Bing یا مرورگر مایکروسافت اج به رابط چت هوش مصنوعی دسترسی داشته باشند.

چت هوش مصنوعی بینگ در گوگل کروم

اکنون، می‌توانید پس از پذیرفتن شرایط سرویس و تأیید بیانیه حریم خصوصی برای چت ربات هوش مصنوعی، در مرورگری غیر از Edge با هوش مصنوعی Bing چت کنید.

Bing AI Chat و Copilot For Search در Google Chrome موجود استاسکرین شات از Bing/Google Chrome، ژوئیه ۲۰۲۳

متأسفانه چت ربات Bing AI تنها 2000 کاراکتر ورودی را در کروم می پذیرد، در حالی که دو برابر مقدار ورودی در مرورگر Edge را می پذیرد.

نتایج جستجوی هوش مصنوعی Bing Copilot در گوگل کروم

کاربرانی که وارد سیستم شده‌اند نیز ممکن است به کمک‌هوش مصنوعی Bing در نتایج جستجو در Google Chrome دسترسی داشته باشند.

Bing AI Chat و Copilot For Search در Google Chrome موجود استاسکرین شات از Bing/Google Chrome، ژوئیه ۲۰۲۳

به زیر منوی Labs نگاه کنید تا ببینید آیا می‌توانید به پاسخ‌های چت هوش مصنوعی در نتایج جستجوی Bing در Chrome دسترسی داشته باشید.

Bing AI Chat و Copilot For Search در Google Chrome موجود استاسکرین شات از Bing/Google Chrome، ژوئیه ۲۰۲۳

کاربران مرورگرهای دسکتاپ مانند Safari و DuckDuckGo ممکن است همچنان به مرورگر مایکروسافت اج محدود شوند، مانند کاربران تلفن همراه به برنامه Bing برای دسترسی به ویژگی‌های هوش مصنوعی Bing.

زیر هوش مصنوعی Bing را در آیفون در برنامه‌های کروم، گوگل و سافاری نشان می‌دهد.

Bing AI Chat و Copilot For Search در Google Chrome موجود استاسکرین شات از Bing در کروم/گوگل/سافاری، ژوئیه ۲۰۲۳

گسترش دامنه قابلیت های هوش مصنوعی مایکروسافت

گسترش هوش مصنوعی Bing به برترین مرورگر وب، تغییر قابل توجهی را در رویکرد مایکروسافت نشان می‌دهد و پلتفرم گسترده‌تری را برای قابلیت‌های هوش مصنوعی خود در بر می‌گیرد.

در حالی که کاربران باید انتظار محدودیت هایی در عملکرد در مقایسه با عملکرد آن در Edge داشته باشند، هوش مصنوعی Bing هنوز یک تجربه جستجوی غنی را ارائه می دهد.

تلاش این غول فناوری برای پشتیبانی از چند پلتفرم، آینده امیدوارکننده‌ای را برای هوش مصنوعی نشان می‌دهد، حتی اگر در حال حاضر با محدودیت‌های خاصی همراه باشد.

با شروع استفاده از ویژگی‌های هوش مصنوعی Bing توسط کاربران کروم، چه پیامدهایی می‌تواند برای Google Bard و Search Generative Experience باشد.

Bing AI Chat و Copilot For Search در Google Chrome موجود استاسکرین شات از StatCounter، جولای 2023

در این بین، مدیران سئو و بازاریابان دیجیتال باید هوش مصنوعی Bing را به عنوان یک ابزار اضافی در استراتژی‌های دیجیتال خود در نظر بگیرند، به‌ویژه هنگام بهینه‌سازی نتایج جستجو در پلتفرم‌های مختلف.


تصویر ویژه: monticello/Shutterstock

منبع

مطالب مرتبط